Make your own free website on Tripod.com

מים חיים
Home מהעיתונות סדנאות חוג יוגה-צ'י טיפולים הדרכה ולימודים מים חיים סיפור שכתבתי ...מטופלים מספרים אודותי טיפים לחיים Links הטיפולים ביחד פינת הברטר

 

~~~~~ מים חיים ~~~~~

על פי שיטת גרנדר

 

חוויות עם תקווה

מאמר מאת אמיר חלמיש

שהתפרסם בעיתון א-ל-גוש של משגב גליון 122 פברואר 2000

 

זהו סיכום קצר המתאר את הרשמים שעברתי כאשר נתקלתי בתופעה מדהימה ומרגשת בבתיהן של כמה משפחות ברחבי הצפון הקשורה באיכות המים שבבתיהן.

 

הרקע: מקצועי הקודם בטרם הפכתי לאיש מחשבים היה "שיפוץ דירות ומבנים" עם וותק של שנים רבות ואני מכיר לעומק את צרות, ריחות ותחלואי מערכות המים בבתים- הכוונה למערכות המים החמים והקרים והביוב.

הרצאה ששמעתי: לפני כששה חדשים הייתה לנו בקיבוץ הרצאה על "מים חיים" אלה מים שעברו טיפול מיוחד באמצעות מתקן, שגורם להם לתכונה של היטהרות עצמית ההולכת ומתגברת עם הזמן. הדבר מאוד סיקרן אותי והלכתי לבקר אצל מספר משפחות מאזור הצפון (מעין הוד ועד אבירים) שהתקינו את המתקן בבתיהן, ואני רוצה לחלוק עמכם את חוויותיי:

חוויה מס 1: אין סרחון ואין סימני ריקבון או זוהמה! הנטייה האוטומטית שלי כאשר אני פותח מכסה ביוב מבטון (לאחרונה גם מפלסטיק) היא לקפוץ מיד אחורה כדי להימנע מגל הסרחון העולה ממתקן זה תמיד. אך להפתעתי או לייתר דיוק לתדהמתי בכול הבתים הנ"ל לא קידם אותי שום גל של סרחון- ההפך הוא הנכון- ריח של באר  מים רגילה וטבעית. הדבר הדהים אותי כל פעם מחדש. התכופפתי והחדרתי באומץ את ראשי עמוק לתוך הג'ורה ולקחתי נשימה עמוקה ביותר כדי לנסות ולחוש בסימני ריקבון או סרחון ותמיד נכשלתי-לרווחתי. האוויר היה כמו בקרבתו של נחל זורם וטהור בגולן. שניים מבעלי הבתים אף מספרים שנתקלו שם בבעלי חיים המבלים שם את זמנם בנעימים ובפרט בימי הקיץ החמים. בחלק מהבתים הייתי צריך לחפור כדי לפתוח את המכסה ולא היה שום סיכוי שמישהו "הכין" או "תפר" לי את הביקורת, בפרט שהיו גם קורי עכביש פרושים לתפארת, חיפשתי ויזואלית שאריות של רקבובית או צואה או כל סימן שזו בעצם מערכת ביוב המתפקדת שם [תמונה1]. וההוכחה היחידה הופיעה כאשר מישהו הוריד מים בשירותים. בבית אחד הגעתי לבור הספיגה שהיה חסום באבנים גדולות והאדמה סביבו הייתה רוויה במים חיים כאילו ממעיין, שגרמו לצמחיה טבעית להתרבות שם בלא שמץ של ריח לא טוב או תופעות זיהום כלשהן. הדמיון שלי התחיל לעבוד מה יכול לקרות לבור הסופג המרכזי של הקיבוץ שלנו אם כל הקיבוץ יתחיל להשתמש כך במיםבכל אותם בתים לא הסתפקתי בביובים ורציתי לראות מה קורה בתא הביקורת המרכזי שנמצא בכל חדר אמבטיה [תמונה2]: מניסיוני העשיר מקום זה מועד לסתימות ותמיד מלא: בגועל שמנוני, חלקלק, מרקיב, מסריח, בצבעים חומים ושחורים עטור בפטריות מוזרות כולל שאריות סוגי סבון שונים והכל מעורבב היטב עם שערות חבל על התיאבון, והנה (כפי שודאי כבר ניחשתם) כאילו אתמול גמרו לבנות -לא לנקות רבותיי- אלא לבנות כחדש את מערכת הדלוחין! כי לא נמצאו שום סימנים שמישהו השתמש אי פעם. לפעמים- כך אמר לי דייר אחד -מתאספות שם שערות אבל ללא שומן, ריח או ריקבון, וקל מאוד לנקות זאת. גם לפתחים אלה קירבתי את חוטמי בחשש כדי לנסות ולהרגיש סרחון ולא הרגשתי כלום פעם אחר פעם.

חוויה מספר 2: אין כמעט אבנית! לא במערכות המים לא בכיורים לא בברזים המטפטפים, לא בפיות הברזים [תמונה3]לא בפיוניות של הטפטפות [תמונה4] בגינה. חלק מהבתים מקבלים מים קשים ביותר אחוז מינרלים וקלציט גבוהים יחסית לממוצע- והתופעה זהה בכל הבתים אלא מה: ההבדל הוא בקומקום המים בו מרתיחים מים: שם מצטברת מעט אבנית אבל לא מעל עובי מסוים [תמונה5] ואין שום צורך בהסרת אבנית- בעלי הבתים עם המים הקשים היו צריכים בעבר-לפני התקנת המתקן בבתיהם- לנקות כל חודש או חודשיים את הקומקומים האלה. לא מצאתי אבנית במדיחי הכלים, בפתח הניקוז של מכונות הכביסה ואפילו נתקלתי בשני מקומות עם מכונות כביסה ישנות מאוד, שבפתח הביקורת שלהן התאספו גבישי אבנית רכים, שלפי צורתם נבעו כנראה מתהליך פירוק טבעי של אבנית מגובשת ישנה שעטפה את אלמנט החימום במשך שנים רבות.

חוויה מספר 3: מצב הרוח, השמחה וההתלהבות סביב נושא המים אצל רוב בני הבית: התרשמתי שלא כל האנשים התלהבו והיו שלקחו את התופעות יותר בשוויון נפש או אולי כדבר המובן מאליו. בכול אופן אפרוש להלן קובץ תמציתי של הרשמים כפי ששמעתי מהם:

מיד עם התקנת המתקן ובמשך שבוע עד כחודש לאחר מכן התרחשה תופעה של ניקוי עצמי של צנרת המים הקרים והחמים מאבנית, חלודה וכו'. ככל שהצנרת הייתה יותר ישנה יותר חומר נפלט מהברזים.

תחושת המים בזמן מקלחת או שתייה שהם רכים ונעימים למגע העור או הפה והגרון. השיער והעור נעשו רכים לאחר מקלחת או אמבט.

יש צורך בהרבה פחות קרם גוף כי הגוף מקבל מעין טיפול או הזנה.

רגישויות ואלרגיות של העור מופחתות באופן ניכר או נעלמות לגמרי.

תחושה של רעננות וחיות לאחר מקלחת או אמבט בניגוד לתחושת עייפות וטישטוש שהיו רגילים אליה לפני שהמתקן היה מורכב.

טעם המים השתפר, ובפרט היכולת ללגום אותם בקלות השתפרה באופן עצום. רבים מדווחים על רצון גובר לשתות הרבה מים (מהברז) וכאילו למלא חסרים של שנים שלא יכלו לשתות מים טובים מעין צימאון בריא, הייתי מגדיר זאת.

הכביסה נעשית יותר רכה, נעימה ונקיה וצבעים ישנים שדהו מקבלים חזרה במשך הזמן את מלוא גווניהם (כל זאת בתנאי שלא משתמשים בחומרים של ריכוך או בושם). ויש חסכון רב בחומר כביסה

כנ"ל במכונת שטיפת כלים: יש צורך בפחות חומר ניקוי ואין צורך בחומרי הברקה.

גם בשטיפה ביד הכלים הישנים מתחילים להיראות כמו חדשים והשקיפות והצבעים הראשוניים חוזרים אליהם.

הצמחים באגרטלים וגם בגינות בחוץ מחזיקים הרבה יותר זמן. הסרחון באגרטל לאחר כמה ימים כלל לא קיים. הצמחים בגינה מתנהגים כאילו קיבלו תוספת של דישון וזירוז גדילה עצים מתחילים לתת פרי והעלים והפירות והירקות נראים יותר ירוקים [תמונה6], גדולים ומבריקים. גם עצים עם פטרייה על הגזע מתאוששים ומבריאים. [תמונה7]

בעלי החיים מעדיפים את המים האלה ומשפחה חקלאית אחת מספרת שהכלב כבר לא שותה משום מקום אחר חוץ מהמים שבבית ורץ כמה פעמים במשך היום הביתה מהשדה - שם הוא מלווה את בעליו בעבודה- רק כדי לשתות.

בבית אחד ראיתי בריכת שחיה ושאלתי מה קורה שם. הילדים והנכדים אוהבים את המים האלה, במיוחד אחרי התקנת המתקן. הצורך בחומרי חיטוי פחת מאוד, היות והבריכה לא מזדהמת כלל.

שאלתי בן בוגר אחרי צבא של משפחה אחת מה הוא מרגיש והתשובה שלו הייתה שהוא לא מרגיש כלום אבל ידיד שלו שהוא פצוע ראש מהצבא משתדל לבוא אליו כמה פעמים בשבוע לעשות מקלחת, כי לדבריו זה המזור הטוב ביותר מכל האמצעים גם כדי להחיות אצלו את חוש שיווי המשקל שנעלם כמעט לחלוטין מאז הפציעה.

התקווה:

 

היו דברים רבים שראיתי ושמעתי, ואשמח לחלוק אותם עמכם בפעם אחרת, אבל החזון של שימוש כה הוליסטי במים, כלומר: שימוש שעוזר לי לא רק בתוך ביתי אלא עוזר לסביבה, ובמקום לזהם אותה מוסיף לה חיים חדשים ורעננים, ובמקום ביוב מזהם - יוצר מעיין המעשיר את האדמה ואולי יחסוך למדינה כולה כספים בפיתרונות כבדי תקציב לטיפולים בשפכים, חזון זה הוא שהניע אותי לספר לכם על החוויה שלי. ואני מלא תקווה

 

תכלס: אשמח אם גופים ציבוריים יפנו אלי ונוכל יחד לראות מה קורה בקיבוץ יחד לפני התקנת מתקן "מיים חיים" מרכזי, וההשפעות אחרי התחלת השימוש בו.

 

תחקר וכתב: אמיר חלמיש, קיבוץ יחד, ד.נ.משגב 20193.  בתאריך: 11-Feb-2000

כל אחד המעוניין במידע נוסף או במתקן מים חיים על פי שיטת גרנדר האמינה מוזמן בחפץ לב להתקשר אלי.

          טלפון:0505778321   04-6781480 

Email: Sadnaoteva@gmail.com

 

---------------

הזמנה להכירות עם המים החיים:

 כל אדם שמסתקרן ומעוניין לדעת עוד- מוזמן לבוא אלי הביתה ולהכיר מקרוב את המים החיים: לטעום, לחוש, לראות  ולהתנסות בעצמכם. אפשר גם להביא בקבוקים או מיכלי מים ריקים ולקחת הביתה, כפי שרבים מהשכנים שלי עושים מדי יום. מי שיהיה מעוניין אשמח מאוד לתת מצגת והסבר נוסף למתעניינים. ניתן לתאם גם באזורים אחרים בארץ. ואתם מוזמנים לכתוב או להתקשר אלי בכל עת לטלפון 046781480 , 0505778321.

 ---------------

רכישת מוצרים:

ניתן להזמין ממגוון המוצרים של החברה: החל ממתקן אישי נייד קטן שגודלו כעט, מוצרים לבית, לבריכה, לגוף, למוצרים תעשייתיים בעלי הספק גבוה, ועוד.

 ---------------  

אין כמו מראה עיניים:

               

          

   

   

 

 

 

לעיתים קרובות אני נתקל בסיפורים חדשים ונעימים, שנותנים לי אור חדש ונוסף מה ההשפעה של המים האלה.

בטח אינני יכול בכמה מילים בשיחה קצרה לספר לכם מה זה, מה השיטה. אך יחד עם זאת כל אחד מוזמן להיכרות עם המים החיים אצלי, או לתאם איתי מצגת והיכרות עם המים החיים באיזור שלו. חשוב להתנסות להרגיש ולשתות. אנו- המפיצים המורשים משתדלים לערוך עמכם את ההיכרות עם המים, בבית שבו מותקנת מערכת מים חיים, כדי לראות ולחוות את ההשפעה על כל היבטי החיים בסביבת חיינו. בנוסף לכך אני תמיד לוקח עימי מתקן מים חיים נייד איתו אני יכול להדגים את פעולת המערכת בבית הלקוח ולערוך את המצגת בביתו.

 

ניתן לאמר בביטחון: שהשיטה מחזירה למים את כושר ההתחדשות והטיהור העצמי!

 

 

 * 

כיום אני מפיץ מורשה של מוצרי "מיים חיים" מטעם חברת "מיים חיים לחיים בע"מ" שהיא נציגת "Grander Technology" האירופאית.

קישורים נוספים:

 * 

על חוויות נוספות אצל משפחת ברוצקי: באתר מיוחד ויפה "החיים כדרך" .

 * 

קישור לאתר של NASA : העולם מסתובב וכל האוקיאנוסים - ממצלמת לויין

 * 

 

 

Email: Sadnaoteva@Gmail.com      יצירת קשר

 טלפון: 046781480   0505778321

       

Back Home Next